Komende evenementen
Praktisch mediteren
Sat, Mar 14
Nolenslaan 58
Mar 14, 1:30 PM – 5:00 PM
Nolenslaan 58, Nolenslaan 58, 3741 VV Baarn, Nederland
Mediteren in het dagelijkse leven integreren
Delen
Chakra's in een notendop
Sat, Mar 28
Nolenslaan 58
Mar 28, 1:30 PM – 5:00 PM
Nolenslaan 58, Nolenslaan 58, 3741 VV Baarn, Nederland
Thuis in eigen energie...
Delen
De kracht van stilte
Mon, Mar 30
Nolenslaan 58
Mar 30, 7:30 PM – 9:30 PM
Nolenslaan 58, Nolenslaan 58, 3741 VV Baarn, Nederland
Maandelijks Stilte moment; helend, puur, verhelderend!
Delen
Mudra's!
Sat, Apr 18
Nolenslaan 58, 3741 VV Baarn, Nederland
Apr 18, 1:30 PM – 5:00 PM
Nolenslaan 58, 3741 VV Baarn, Nederland
Harmonie en welzijn in eigen hand!
Delen
De kracht van stilte
Tue, Apr 28
Nolenslaan 58
Apr 28, 7:30 PM – 9:30 PM
Nolenslaan 58, Nolenslaan 58, 3741 VV Baarn, Nederland
Maandelijks Stilte moment; helend, puur, verhelderend!
Delen
Stilte dag
Sat, May 02
De locatie wordt later bepaald
May 02, 10:00 AM – 5:00 PM
De locatie wordt later bepaald
Breng aandacht, opmerkzaamheid en verstilling in je systeem
Delen
De kracht van stilte
Tue, Jun 02
Nolenslaan 58
Jun 02, 7:30 PM – 9:30 PM
Nolenslaan 58, Nolenslaan 58, 3741 VV Baarn, Nederland
Maandelijks Stilte moment; helend, puur, verhelderend!
Delen
Chakra's in een notendop
Sat, Jun 13
Nolenslaan 58
Jun 13, 1:30 PM – 5:00 PM
Nolenslaan 58, Nolenslaan 58, 3741 VV Baarn, Nederland
Thuis in eigen energie...
Delen
Praktisch mediteren
Sat, Jun 20
Nolenslaan 58
Jun 20, 1:30 PM – 5:00 PM
Nolenslaan 58, Nolenslaan 58, 3741 VV Baarn, Nederland
Mediteren in het dagelijkse leven integreren
Delen
De kracht van stilte
Mon, Jun 29
Nolenslaan 58
Jun 29, 7:30 PM – 9:30 PM
Nolenslaan 58, Nolenslaan 58, 3741 VV Baarn, Nederland
Maandelijks Stilte moment; helend, puur, verhelderend!
Delen
Mudra's!
Sat, Jul 11
Nolenslaan 58, 3741 VV Baarn, Nederland
Jul 11, 1:30 PM – 5:00 PM
Nolenslaan 58, 3741 VV Baarn, Nederland
Harmonie en welzijn in eigen hand
Delen
  • https://www.facebook.com/jeannette.k
  • Black LinkedIn Icon